TOPlist

Obří sleva! LIDL má v akci horské elektrokolo s dojezdem až 125 km

lidl elektrokolo sleva akce
  • Lidl má v nabídce kromě smart home doplňků a jiných gadgetů i elektrokola
  • Model Zündapp Z801 s 250W motorem podstatně zlevnil
  • Namísto původních 26 999 Kč, jej můžete mít za 19 999 Kč

Lidl do svého e-shopu zařadil horské elektrokolo Zündapp Z801 už v listopadu 2022, avšak nyní se na něj vztahuje velmi zajímavá sleva. Počasí na kolo je ideální a tento model rozhodně nezklame. Zvlášť když z původních 26 999 Kč spadnul na 19 999 Kč. Kromě nízké ceny se ale pyšní i celkem solidními parametry.

Elektromotor s výkonem 250 W a točivým momentem 35 Nm umístěný v náboji zadního kola podpoří vaše šlapání do rychlosti 25 km/h. Energii dodává integrovaný akumulátor s kapacitou 417,6 Wh, jehož dojezd se pohybuje v rozmezí 30 – 125 km (v závislosti na zátěži a profilu trati). Nabití baterie trvá 6 hodin do plna, učinit tak můžete skrz USB konektor. Sílu motoru lze ovládat přes LCD displej na levé rukojeti.

 

Kotoučové mechanické brzdy jsou klasika, oproti ráfkovým nevyžadují takovou údržbu a jejich brzdný účinek není ovlivněn vlhkostí a nečistotami. Lehký a odolný hliníkový rám ve velikosti 48 cm je ideální pro osoby s výškou 170 – 190 cm. Nechybí odpružená vidlice, která hraje podstatnou roli v komfortu, pohlcuje nerovnosti a chrání vaše ruce a ramena.27,5palcová kola nabízí dobrou přilnavost na všech typech cest, hmotnost 22,7 kg ho řadí mezi průměr. Součástí výbavy je rovněž stojánek a zvonek.

Pro méně náročné jezdce bude elektrokolo Zündapp Z801 více než dostačující záležitostí, avšak je nutné počítat například s průměrným výkonem a absencí zadního tlumiče, což ne každému vyhovuje.

Cena: 19 999 Kč

Stačilo by vám elektrokolo z LIDLu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)