TOPlist

Lidl nabízí DVD přehrávač se dvěma monitory do auta. Nostalgie nebo užitečná věc?

lidl shop přehrávač dvd

Lidl začal nabízet SILVERCREST Přenosný DVD přehrávač SPDVD 1A1 se dvěma monitory. Tu a tam vám napíšeme o zajímavém produktu z tohoto obchodu, přičemž DVD přehrávač nezní na první pohled nijak lákavě. Naopak. Doba těchto přehrávačů vymizela už před několika lety s příchodem tabletů. Přesto si myslíme, že v určitých případech může dávat nákup takového zařízení smysl.

Lidl nabízí DVD přehrávač se dvěma monitory do auta

Technologickým nadšencům může připadat tento výrobek z dnešního hlediska až vtipný, ovšem co když si chce takové zařízení koupit váš otec, babička, strýc pro pohodlné přehrávání v autě? Je to pro ně mnohem jednodušší než se učit s Android tabletem a platit si na něm Netflix. Navíc na cestách je určitý datový roaming a tak nemusí být streamování obsahu zvlášť pro ty, kteří mají malý datový objem to pravé. DVD Přehrávač SILVERCREST SPDVD 1A1 umožňuje přehrávání filmů, hudby nebo třeba prohlížení fotografií.

V balení máte navíc držáky na opěrky hlavy a dvoje stereo sluchátka. Může tak jít o zajímavou koupi třeba i do vašeho auta, aby si na něm mohli ostatní pouštět filmy. Až pojedete na dovolenou s přáteli či rodinou, stačí vám tento přehrávač a pořádná knihovna s filmy a vězte že i v dnešní době jej lidé ocení. Stačí se podívat do autobusů nejmenovaných společností.

Integrovaná baterie vydrží až 110 minut, což je tak na jeden film, ovšem můžete jej samozřejmě mít zapojený v síti. Samozřejmostí je USB port a slot na SD karty, takže lze přehrávat obsah i z jiných médii než z DVD. Potěší také dálkové ovládání nebo přibalená taška pro snadnou přepravu. Samotné displeje mají pak rozlišení 800 x 480 pixelů a úhlopříčku 9 palců.

Kdy jste naposledy použili DVD přehrávač?

Zdroj: Lidl shop

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)