TOPlist

Super kombo: V LIDLu je v akci duální nabíječka a 3v1 kabel TRONIC

LIDL TRONIC duální 30W nabíječka 3v1 nabíjecí kabel

Hledáte nějakou trochu výkonnější nabíječku a bylo by pro vás ideální, kdyby se dala použít pro doplňování energie moderního zařízení s USB-C konektorem, staršího zařízení s microUSB a případně i telefonu či tabletu od Apple? Máme pro vás zajímavý tip. V nabídce řetězce LIDL je minimálně v e-shopu v akci současně duální 30W nabíječka a multi konektorový kabel značky TRONIC.

V případě nabíječky mohou být využity oba konektory současně, přičemž silnější USB-C zdířka s Power Delivery poskytuje 18W výkon. Klasické USB-A, ke kterému je možné připojit zmíněný kabel, nabízí 12W nabíjení. Adaptér běžně stojí 349 Kč, sleva nyní srazila cenu na 299 Kč.

TRONIC kabel s USB-A na jednom a USB-C / microUSB / Lightning na druhém konci má délku jeden metr a maximální přenosovou rychlost 480 Mb/s. Běžně stojí 249 Kč, nyní se dá koupit za 149 Kč. Jen je škoda, že na samostatném konci není konektor USB-C, aby byl v kombinaci s nabíječkou využit nejvyšší výkon. Ale to můžete případě sáhnout ještě po jiném kabelu.

Jak rychle běžně nabíjíte váš mobil?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)