Tip do auta: LIDL má za pár stovek držák mobilu s bezdrátovým nabíjením

LIDL TRONIC držák mobil bezdrátová nabíječka

Chybí ve výbavě vašeho vozidla šikovný držák na mobil, který by ideálně současně sloužil i jako bezdrátová nabíječka, protože máte moderní telefon? Pak určitě nepřehlédněte tento kousek z nabídky řetězce a e-shopu LIDL, který se vám postará o požadovanou službu za pár stovek. Konkrétně za pětistovku. Držák s Qi nabíječkou značky TRONIC je dodáván včetně automobilového adaptéru, který nabídne “šťávu” nejen připojenému držáku.

Z jednoho USB konektoru je možné nabíjet výkonem až 18 wattů (5 V / 3,0A, 9V / 2A, 12V / 1,5A – podpora QC3.0), druhý pak nabízí maximálně 12 wattů (5 V 2,4A – Smart IC). Dohromady zvládá adaptér 30 wattů. Bezdrátová nabíječka na těle držáku je schopná nabíjet výkonem 10 W, což je pro nenáročné uživatele plně dostačující. Jen je škoda, že je napájení držáku řešeno starším konektorem microUSB.

Upevnění k přednímu sklu se provádí svorkou do otvorů v žebrech větrání, rozměry držáku jsou asi 10 x 13 x 10 cm. V e-shopu řetězce LIDL je momentálně k dispozici černá i bílá varianta.

Stačila by vám taková bezdrátová nabíječka?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)