Lidl nabízí další zajímavé technické produkty. Vybrali jste si něco?

lidl chytré kukátko digitální

Když se na e-shopu Lidl vyskytne nějaký zajímavý produkt, snažíme se vám o něm dát alespoň vědět nebo jej rovnou zrecenzujeme. Nyní Lidl nabízí další zajímavé produkty. Jmenovitě jde o chytrý domácí videotelefon, digitální kukátko eGuard a zásuvkovou lištu s USB konektory. Pojďme se na ně tedy jednotlivě mrknout. V době psaní tohoto článku jsou na skladě dvě ze tří položek, ovšem vše se může měnit a tak pokud máte o některý z produktů zájem a není skladem, nezbývá než nějaký čas vydržet.

SILVERCREST Domácí videotelefon STWT 720 A1

Domácí videotelefon STWT 720 A1 od firmy SILVERCREST vám umožní komunikovat s vaší návštěvou přes váš telefon a to i v situaci, kdy jste na cestách. Budete potřebovat telefon s Androidem 5.0 či novějším či iPhone s iOS 9.0 či novějším. Videotelefon disponuje pohybovým senzorem do vzdálenosti 5 m i režimem nočního vidění a nechybí ani funkce natáčení. Ukládání pak probíhá na SD kartu. Video zvládá natáčet v HD rozlišení 1280 x 720 pixelů a je na 4 baterie LR6 AA. Vnitřní napájení stanice probíhá přes zásuvku.

domáci videotelefon lidl

Cena: 2 299 Kč

BurgWächter Digitální kukátko eGuard DG 8100

BurgWächter Digitální kukátko eGuard DG 8100 je skvělým pomocníkem. Montáž je jednoduchá a vše je detailně popsáno v přiloženém návodu. Potěší jasný a ostrý obraz i při zhoršených světelných podmínkách nebo zobrazení za méně než 1 sekundu. Přední stranu pokrývá 3,2″ TFT displej a pozorovací úhel je až 105 stupňů. Vejdou se do něj 2 baterie LR03 AAA které jsou součástí balení.

lidl digitální kukátko

Cena: 1 499 Kč

SILVERCREST Zásuvková lišta s USB

Prodlužovací zásuvková lišta SILVERCREST nabízí kromě čtyřech klasických zásuvek také 2 USB-A zdířky, kterými můžete napájet vše od mobilních telefonů přes fitness náramky až po chytré hodinky a nebudete potřebovat nabíjecí adaptér. Praktická plochá zástrčka se navíc vejde za každou skříň a délka kabelu činí 1,5 m. Nechybí ani vypínač, takže pokud chcete, můžete lištu plně deaktivovat.

lidl prodlužovací kabel

Cena: 399 Kč

Jaké produkty jste už zakoupili v Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)