TOPlist

LIDL spustil nejlepší akci ve své historii: Velké slevy na chytrou domácnost, televizory a další elektroniku!

lidl cyber monday slevy elektronika
  • E-shop Lidl právě spustil jednu z nejlepších akcí ve své historii
  • Akce Cyber Monday zlevňuje o 30 % vše z kategorie „Elektronika a multimédia“ 
  • 55″ 4K QLED televizor koupíte za 6 999 korun, zásuvkovou lištu s USB za 349 korun

Nedávno jsme vás upozorňovali na Black Friday akce v Lidlu, avšak e-shop nyní spustil z mého pohledu ještě lepší akci a to slevu 30 % na veškeré produkty z kategorie „Elektronika a multimédia“ po zadání slevového kódu CYBER30 v košíku (uplatňuje se až těsně před platbou). Jedná se o jednu z nejvýhodnějších akcí, kterou kdy Lidl měl.

V kategorii „Elektronika a multimédia“ se nachází široké spektrum produktů, takže je jedno, zda hledáte nabíječku, sluchátka, myš, televizi, reproduktor, pohybový senzor nebo třeba chytré světlo. Sleva opravdu platí na všechno, otestoval jsem ji na více než 20 produktech.

Nejzajímavější Cyber Monday slevy v LIDLu:

Výše uvedené produkty stojí podle mého názoru za uvážení. Chytrou domácnost má Lidl zvládnutou dobře a většina produktů nikdy nebyla levnějších. Extra zajímavé jsou také televizory, například ta od Sharpu je docela solidní 55palcový QLED a za necelých 7 tisíc mi to přijde skoro jako krádež. Lepší televizor za tuto cenu v Česku nekoupíte. Ušetřit můžete také při nákupu soundbaru se subwooferem od stejného výrobce, takže za celkem 9,5 tisíce získáte nejen dobrý televizor, ale k němu také odpovídající zvuk.

Lidl Home
Lidl Home

Levněji nikde nekoupíte ani projektor XGIMI MoGo Pro+ Portabler Beamer, který po slevě vychází na 9 799 korun. Výčet všech slev by bylo nošením dříví do lesa, sami se mrkněte na e-shop a vybírejte rychle. Řekl bych, že za takové ceny většina zboží rychle zmizí. Jako bonus můžeme brát také dopravu zdarma při nákupu nad tisícovku.

Která sleva v Lidlu vás zaujala nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)