TOPlist

LIDL prodává chytrou mobilní klimatizaci za jednu z nejlepších cen v ČR

LIDL klimatizace chytrá

Pokud sledujete náš web pravidelně, jistě víte že nás tu a tam zaujme nějaká novinka z e-shopu LIDL. Zmínit můžeme třeba Xiaomi WiFi zesilovač, který LIDL nabízí nejlevněji v ČR nebo bezdrátovou nabíječku TRONIC. Nyní přicházíme s něčím, co rozhodně v těchto dnech oceníte. LIDL totiž začal nabízet mobilní klimatizaci Comfee Smartcool 7000, která je navíc chytrá.

LIDL prodává chytrou klimatizaci Comfee

Comfee Mobilní klimatizace Smartcool 7000 je vhodná do místností s rozlohou do 25 m2, což vám stačí do pracovny, ale i menšího obýváku. Nachází se na ní LED displej a tlačítko, pomocí kterého můžete přepínat mezi třemi režimy. Teplotní rozsah pak činí 17 °C až 35 °C a samozřejmostí je také prachový filtr. Můžete ji ovládat buď pomocí přiloženého dálkového ovladače, nebo také prostřednictvím aplikace či hlasových asistentů Google Asistent a Amazon Alexa.

Výhodou je, že nevyžaduje žádnou odbornou montáž. Stačí ji zapojit do zásuvky, vyvést odvod tepla a začít ji používat. Pro snadno manipulaci po místnosti je vybavena také kolečky. V tuto chvíli je na e-shopu LIDL k dostání za cenu 6 499 Kč.

Cena: 6 499 Kč

Hodnocení redakce dle dostupných informací o produktu: 90 / 100 %

Máte doma klimatizaci, nebo si vystačíte s větrákem?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)