Lidl nabízí nově čističku vzduchu za zajímavou cenu. Půjdete do ní?

lidl cisticka vzduchu

Čističky vzduchu jsou v posledních několika letech stále populárnější. Jedná se o cenově dostupné doplňky do domácnosti, kanceláře a dalších prostor, kde býváte často, které čistí vzduch ve vašem okolí od zápachů, bakterií a virů.

SILVERCREST Čistička vzduchu SLR 30 A1 je k zakoupení na Lidl e-shopu za cenu 1499 Kč. Za tuto cenu dostanete zařízení se 3násobným filtračním systémem (předřazený filtr, EPA filtr, filtr s aktivním uhlím). Uhlíkový filtr dokáže neutralizovat zápachy a plynné znečištění a v částečně zachytí i prach. Filtr EPA pak zachytává vše od plísní, virů, bakterií nebo třeba alergenů až po běžnou špínu jako jsou větší prachové částice nebo třeba chlupy od zvířat. Nechybí ani senzor kvality vzduchu s barevným LED podsvícením, přičemž modrá indikuje dobrou kvalitu vzduchu, žlutá střední kvalit vzduchu a červená špatnou kvalitu vzduchu. Můžete si nastavit výkon na čtyři různé režimy – automaticky, vysoký, nízký a spánek.

K čemu je dobrá čistička vzduchu?

Také jsme se ptali, na co je dobrá čistička vzduchu, když doma udržujeme pořádek, pravidelně luxujeme a utíráme prach. Jenže pokud chcete mít doma opravdu kvalitní vzduch, bohužel to nestačí. Zdrojem nečistot v domácnostech může být prach z prádla, zápachy, plísně, viry a bakterie, chlupy z koček a psů nebo třeba cigaretový kouř. A jelikož máme doma čivavu a občas si u psaní rádi zakouříme IQOS, sami čističku vzduchu používáme

K dispozici je rovněž časovač s automatickým vypnutím na 1, 2, 4 nebo 8 hodin. Bohužel si tuto čističku nemůžete propojit s mobilním telefonem a ovládat ji na dálku. Pokud byste měli zájem o takové zařízení, mrkněte na naše recenze chytrých čističek vzduchu.

Jakou používáte čističku vzduchu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)