Lidl nabízí osvětlení, díky kterému si doma uděláte chytrý vánoční stromeček

Lidl Home chytrý stromeček

To, že Lidl již není pouhým potravinovým řetězcem platí již poměrně dlouhou dobu. Na jejich e-shopu často nalezneme velice zajímavé produkty týkající se eletroniky, nebo třeba chytré domácnosti. Nedávno Lidl uvedl osvětlení díky kterému si doma uděláte chytrý vánoční stromeček.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců.

Lidl chytrý vánoční stromeček

MELINERA LED světelný řetěz Zigbee Smart Home vám umožní udělat si z obyčejného vánočního stromečku chytrý. Můžete libovolně měnit mezi oblíbenými barvami a pokud statické světlo není váš šálek kávy, nabízí se zde dále 16 rozmanitých 3D světelných efektů. Mezi ně patří například pohyblivá světelná vlna, třpytivá hra barev, jiskřivé světelné body a mnoho dalších. Pro každý efekt lze navíc zvolit dodatečné kombinace barev. Fantazii se tedy meze nekladou.

Lidl Home
Lidl Home

Skvělý je také fakt, že je vhodný pro použití vevnitř i venku, takže pokud máte barák se zahradou a chcete tu pravou vánoční atmosféru, může být tento světelný řetěz ideální. Samozřejmostí je pak ovládání pomocí aplikace Lidl Home, Google Home a nechybí ani podpora Google Asistenta. Samozřejmě se jedná opět o Zigbee produkt, takže jej lze spárovat s ostatními produkty. Celkový příkon pak činí 20 W. A cena? Za světelný řetěz zaplatíme 1499 Kč přímo na e-shopu Lidl. Alternativou může být třeba Twinkly, na které jsme dělali recenzi.

Jaký stromeček máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)