Lidl nabízí chytrý prodlužovací kabel s USB konektory za solidní cenu

lidl prodlužovací kabel

Lidl v poslední době nabízí spoustu chytrých doplňků pro vaší domácnost. Jako poslední nás zaujal Lidl chytrý prodlužovací kabel s USB. Navíc je možné propojit jej pomocí technologie Zigbee 3.0 s dalšími produkty vaší chytré domácnosti a ovládat jej pomocí aplikace.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců.

Lidl chytrý prodlužovací kabel

Jednotlivé zásuvky lze navíc ovládat samostatně, což nebývá u těchto prodlužovacích kabelů zvykem. Potěší rovněž možnost ovládání pomocí Google Asistenta nebo LED displej přímo na zařízení, který zobrazuje aktuální stav dané zásuvky (vypnuto/zapnuto). Kromě třech zásuvek je zde také 4x USB-A (maximálně 30 W) zástrčka, ze které je možné nabíjet kterékoliv zařízení od telefonu přes hodinky až po sluchátka. Nachází se zde také funkce Smart Fast Charge, který optimalizuje dobu nabíjení.

Lidl Plus
Lidl Plus

Smart Home 💡 | Zigbee | Lidl Slovensko

Smart Home 💡 |  Zigbee | Lidl Slovensko

Prodlužovací kabel je samozřejmě kompatibilní s ostatními produkty Lidl Smart Home. K plnému využití je zapotřebí centrální jednotka, která se prodává buď samostatně, nebo v některém z balíčků. Maximální celkové zatížení nesmí překonat 3840 wattů, což je hodnota, kterou většina z nás nikdy nepřekročí. Za samotný prodlužovací kabel zaplatíme 699 Kč.

Jak byste využili chytrý prodlužovák?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)