Lidl nabízí levné a chytré nástěnné LED svítidlo s technologií Zigbee 3.0

Lidl chytré nástěnné LED svítidlo

To, že Lidl již delší dobu prodává kromě jiného také doplňky k chytré domácnosti není žádným velkým tajemstvím. Před nějakou dobu jsme si většinu těchto produktů ukázali. Nedávno Lidl uvedl chytré nástěnné LED svítidlo značky LIVARNOLUX, které zaujme nejen cenou, ale také funkcemi.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců.

Lidl nabízí levné a chytré nástěnné LED svítidlo

LIVARNOLUX Zigbee 3.0 Smart Home Nástěnné LED svítidlo je dostupné hned ve třech různých variantách. Buď si můžete koupit kulaté, čtvercové nebo půlkulaté, přičemž rozdíl je jen v designu. Cena je stejná v případě všech variant a za světlo zaplatíme 899 Kč. Samozřejmostí je podpora technologie Zigbee 3.0. Z telefonu lze ovládat jak intenzitu osvětlení, tak odstín bílého světla nebo barvu. Svítidlo podporuje až 16 milionů barev a hodí se jak do interiéru tak i do exteriéru. Dokazuje to i certifikace IP44.

Lidl Plus
Lidl Plus

Toto nástěnné LED svítidlo je samozřejmě kompatibilní s dalšími výrobky LIDL Smart Home. Kromě aplikace nechybí podpora různých asistentů, takže lze zařízení ovládat i hlasem. Mobilní aplikace je pak dostupná na všechna zařízení s Android 5.0 či novější, nebo s iOS 9.0 či novějším. K používání samotného světla je zapotřebí vlastnit centrální jednotku, kterou Lidl rovněž prodává.

Jakou chytrou domácnost používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)