Lidl cestovní USB nabíječka s integrovanou powerbankou. Co umí?

Lidl nabíječka s integrovanou powerbankou

Lidl má v nabídce cestovní USB nabíječku s integrovanou powerbankou, která je perfektním víceúčelovým zařízením nejen na letní výlety. Připojíte ji v mnoha zemích a nabije několik zařízení zároveň. Co všechno umí Lidl SILVERCREST Cestovní USB nabíječka s integrovanou powerbankou?

Lidl má v nabídce spoustu užitečného příslušenství, které za rozumnou cenu dokáže vyřešit nejeden problém. Kromě velkokapacitní powerbanky je v nabídce Lidl i multifunkční cestovní nabíječka s integrovanou powerbankou. Samotný akumulátor v zařízení má kapacitu 5200mAh, což se může hodit jako záchranná záloha, když nečekaně dojde baterie v jiném zařízení. Samotná nabíječka dokáže zároveň nabíjet dvě zařízení pomocí dvou portů USB-A s maximálním výkonem 5V/2,1 A.

Integrovaná 5200mAh baterie se může nabíjet buď připojením do 230V zásuvky nebo v režimu „běžné powerbanky“ přes mikro USB port. Zařízení má také výměnou koncovku do elektrické sítě, takže tuto nabíječku lze použít v EU, UK i USA. Stav nabití integrované baterie je indikují čtyři LED diody. V Lidl eshopu tuto nabíječku koupíte za 399Kč.

Lidl Plus
Lidl Plus

Jakou nabíječku používáte na cestách?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)