TOPlist

LIDL má v obří slevě centrální jednotku chytré domácnosti. Podporuje Zigbee 3.0 a dosáhne na 70 metrů

lidl centrala sleva
  • Lidl prodává spoustu levných doplňků do chytré domácnosti
  • Nyní má v akci centrální jednotku Silvercrest
  • Podporuje Zigbee 3.0 a pyšní se 70metrovým dosahem

Produkty chytré domácnosti se stávají čím dál populárnějšími, a pokud se o tuhle specifickou oblast technologického světa zajímáte víc, určitě vám neuniklo, že se v ní značně angažuje Lidl. Ten prodává široké spektrum nejrůznějších doplňků za velmi konkurenceschopné ceny, a tím že má v nabídce i centrální jednotku, vám umožní vybudovat komplexní chytrou síť úplně od nuly.

Právě centrální jednotku SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home je nyní možné pořídit za hubičku s kupónem z aplikace Lidl Plus, kterou si můžete nainstalovat v obchodech Google Play a App Store. Se 40% slevou stojí tohle kompaktní zařízení místo původních 649 korun jen 389,94 koruny. Na nákup už ale máte jen pár dní, tak tuhle akci nepromeškejte.

LIDL centrální jednotka

Levná centrální jednotka z Lidlu dovede díky široce rozšířenému standardu Zigbee vzájemně propojit nejrůznější produkty chytré domácnosti, a to až na 70m vzdálenost ve volném prostoru. Samozřejmostí je podpora hlasového asistenta od Googlu a protokolu Apple HomeKit, výrobce každopádně ve velkém spoléhá na to, že si nainstalujete appku Lidl Home a pořídíte další levné smart home doplňky (žárovky, zástrčky, adaptéry atp.), kterých na lidl-store.cz najdete opravdu spoustu.

Lidl Plus
Lidl Plus

Cena: 389,94 Kč (s aplikací Lidl Plus)

Používáte produkty chytré domácnosti?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)