TOPlist

Lidl prodává parádní Bluetooth reproduktor s RGB za skvělou cenu

Bluetooth reproduktor Lidl

Lidl pravidelně produkuje nové výrobky pod značkami jako Livarno a Silvercrest, které nabízejí za málo peněz poměrně dost muziky. V tomto případě doslova. Na e-shopu Lidl se totiž objevuje bezdrátový Bluetooth reproduktor Silvercrest.

Reproduktor zaujme zajímavým designem. Je jasné, že se zde výrobce nechal inspirovat ostatními. Asi nejvíce nám připomíná Harman Kardon Aura Studio 2: UFO. V oblasti zvuku se samozřejmě s dražším konkurentem nemůže porovnávat. Může však zaujmout RGB podsvícením. Výkon činí 20 W, což je v této cenové kategorii poměrně běžná hodnota.

Kromě Bluetooth připojení můžete využít také 3,5 mm AUX vstup a nabíjí se přes USB-C konektor. Na jedno nabití by měl vydržet až 4 hodiny. Jeho rozměry činí 11,5 x 11,5 x 14,5 cm a včetně baterie váží reproduktor 850 gramů. Koupit jej můžete za cenu 799 Kč. Pokud tedy chcete zajímavou designovku třeba na pracovní stůl, může být tento kousek zajímavou volbou.

Cena: 799 Kč

Jaký bezdrátový reproduktor používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)