TOPlist

LIDL má tajnou slevu na bezdrátová sluchátka, stojí o polovinu méně! Jak se k ní dostat?

LIDL bezdrátová sluchátka sleva
  • V Lidlu si můžete momentálně koupit bezdrátová sluchátka se super slevou
  • Model SILVERCREST True Wireless Bluetooth In-Ear nyní vyjde na 350 Kč
  • Slevu však v e-shopu jen tak neuvidíte a k jejímu získání musíte udělat krok navíc

Internetový obchod Lidlu nabízí kromě oblečení, zahradních židlí nebo sportovního vybavení také širokou škálu nejrůznější elektroniky, kterou čas od času můžete chytnout v opravdu pěkné slevě. Nyní jsou o polovinu levnější bezdrátová sluchátka do uší SILVERCREST True Wireless Bluetooth In-Ear, která pořídíte v bílé nebo černé variantě.

Má to ale háček. Pokud byste se nyní jen tak vydali do e-shopu a chtěli si sluchátka pořídit, stála by vás těch stejných 699,90 koruny jako předtím. Abyste se dostali k oné 50% slevě, musíte si nainstalovat mobilní aplikaci Lidl Plus a aktivovat v ní speciální kupón, s nímž vás produkt následně vyjde jen na 349,95 koruny.

lidl silvercrest bezdratova sluchatka sleva

Lidl Plus
Lidl Plus

Sluchátka samotná slibují působivý zvuk spolu s výkonnými basy. Nechybí jim ovládací prvek pro řízení hudby a správu hovorů, abyste pro základní úkony nemuseli vytahovat telefon z kapsy, a podporují přístup k hlasovým asistentům.

Jako jedna z jejich zásadních nevýhod se jeví výdrž, která na jedno nabití činí pouze 3 hodiny. Dobíjecí krabička pak zvládne dodat sluchátkům energii až třikrát, než ji budete muset znovu nabít. Pouzdro lze nicméně nabíjet nejen prostřednictvím USB-C rozhraní, ale i bezdrátově.

Pořídili byste si sluchátka z Lidlu?

Cena: 349,95 Kč (s kupónem v aplikaci Lidl Plus)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)