TOPlist

LIDL nabízí nejlevněji v ČR parádní projektor PHILIPS s Androidem

LIDL PHILIPS Android TV projektor NeoPix Ultra 2TV+

V nabídce obchodního řetězce LIDL se objevil (a velmi rychle rozprodává) další zajímavý technický kousek. Projektor PHILIPS NeoPix Ultra 2TV+ (NPX644/INT), ve kterém běží prostředí Android TV, je zde aktuálně možné dokonce koupit nejlevněji v ČR. Konkrétně za cenu 9 999 Kč. Rozlišení obrazu je Full HD, přičemž promítat se takto dá až do úhlopříčky 304 centimetrů. Projekční vzdálenost je mezi 80 a 200 centimetry.

Svítivost činí 300 ANSI lm, kontrastní poměr je 3 000:1 a o zvuk se starají dva 10W reproduktory. K dispozici je dále horizontální i vertikální lichoběžníková korekce a digitální zvětšení. Mezi možnosti konektivity patří vyjma Wi-Fi a Bluetooth také HDMI, USB-C, AV vstup, jack výstup pro sluchátka, otický SPDIF výstup pro domácí kino a běžné USB.

Systém Android TV, integrovaný Chromecast a také možnost zadávání instrukcí přes Google Asistenta projektor řadí do kategorie chytrých a může tedy nahradit smart TV. Pokud vás parametry a cena zaujaly, s nákupem moc neváhejte. LIDL online shop hlásí rychlý úbytek kusů na skladě.

Kolik byste byli ochotní dát za projektor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)