LG L90 začíná dostávat update na Android 5.0 Lollipop

LG L90 lollipop

LG L90 patří mezi jeden z nejpopulárnějších modelů společnosti LG. Za to vděčí především nízké ceně a obstojné výbavě, zahrnující procesor Snapdragon 400, 1 GB operační paměti RAM, 8MPx fotoaparát a 4,7″ qHD displej. Tento telefon se na trh dostal s předinstalovaným Androidem 4.4 a, jak to u levných přístrojů většinou bývá, mnoho uživatelů ani neočekávalo, že se tento povedený telefon dočká nějakého významného updatu operačního systému Android. Opak je však pravdou a LG již v některých regionech začíná uvolňovat aktualizaci tohoto oblíbeného telefonu na Android 5.0 Lollipop.

LG L90 lollipop 1

Aktualizace se prozatím týká pouze Dual-SIM varianty LG L90 a nejdříve se dostane k uživatelům v Indii. V brzku se však očekává příchod Androidu 5.0 také pro obyčejnou, “Single-SIM” variantu L90. Konkrétní změny a vylepšení, obsažené v 780MB aktualizaci zatím nejsou známy. Aktualizace poměrně levného LG L90 dává naději na update také majitelům dalších dostupných modelů od LG, jakým je například G2 Mini.

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (58)