LG G4: Jak vypadají kožená záda po pár týdnech používání?

lg_g4_zada_ico

Jihokorejská společnost LG nedávno představila svou aktuální vlajkovou loď G4. Novinka zaujala nejen volbou procesoru Qualcomm Snapdragon 808 (viz aktualita LG G4 má procesor Snapdragon 808 kvůli ceně a načasování, nikoli přehřívání), ale patrně největší rozruch vyvolala varianta s koženou zadní stranou.

LG G4: jak stárnou kožená záda vlajkové lodi? LG G4: jak stárnou kožená záda vlajkové lodi?

Telefon je již nějaký čas v prodeji, což umožňuje zodpovězení často kladené otázky: jak budou kožená záda vypadat po nějakém čase používání?

Majitelé vlajkové lodi LG G4 začali sdílet na diskuzních fórech a sociálních sítích obrázky, jak vypadá kožený kryt po třech až čtyřech týdnech v praktickém provozu. Jak se dalo čekat, hladká světle hnědá kůže ztrácí svůj původní vzhled. Nejde přitom o znečištění, kterému tento povrch poměrně solidně odolává, ale o opotřebení, projevující se zejména na hranách.

Také nešetrný kontakt s tvrdým povrchem se na krytu podepisuje poměrně značně, což novopečené majitele, kteří telefon nevlastní často ani měsíc, jistě nepotěší. Část zákazníků navlékla zařízení do ochranného krytu či obalu, čímž ale stírají pocit, že si koupili unikát s krytem z přírodních materiálů.

Musíme ale poznamenat, že varianta s černou kůží údajně odolává provozním šrámům o něco lépe a po měsíci používání působí podstatně méně “ošoupaným” dojmem, než světle hnědá verze.

Je třeba poznamenat, že na záda LG G4 se používá kůže, která vyžaduje, podobně jako je tomu v případě ostatních výrobků z tohoto materiálu, určitou péči. Pro ty, kteří se nechtějí zatěžovat speciální údržbou, ale chtějí tento mobil, je k dispozici několik variant se standardními plastovými kryty.

Zdroj: Hi-Tech.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)