TOPlist

Nevídaná akce od LG: Monitory za skvělé ceny, druhý můžete mít navíc za polovic

lg monitor
  • Na e-shopu LG probíhají skvělé akce na televizory, monitory i soundbary
  • Pokud pokukujete po monitoru, druhý můžete mít za polovic 
  • Například dva 27″ QHD 165Hz monitory koupíte za 8 406 korun

Na oficiálním e-shopu LG probíhá hned několik zajímavých akcí, které se vztahují na chladničky, pračky, sušičky, ale i televizory a monitory. A právě monitory lze koupit za velmi dobré ceny, zvlášť pokud si budete chtít koupit dva. Ceny na e-shopu nejsou totiž oproti ostatním českým prodejcům přepálené, naopak bývají produkty často ještě levnější, druhý monitor pak můžete mít za půlku. Kromě toho můžete koupit 2 produkty s 15% slevou nebo 3 produkty s 20% slevou.

Ráno měl e-shop naprosto bezkonkurenční nabídku na monitor LG 24GQ50F-B, který nabízí úhlopříčku 24 palců a 165Hz obnovovací frekvenci. Standardně se prodává za více než 3 tisíce, LG jej mělo v akci za 2490 korun, druhý jste mohli mít za polovic. Takže byste za dva tyto monitory dohromady zaplatili 3 735 korun. To je skoro krádež. Ale jak jsem řekl v úvodu, monitor je bohužel vyprodaný.

příklad slevy lg eshop

Neméně lepší akce však stále probíhá na řadu jiných monitorů, osobně mě nejvíce zaujal LG 27GR75Q-B s 27palcovou obrazovkou, rozlišením 2560 x 1440 pixelů a 165Hz obnovovací frekvencí. Za něj si LG žádá 5 536 korun, jinde ho koupíte od 6 tisíc. Opět na něj ale platí výše zmíněná akce, takže pokud si vezmete dva, vyjdou vás na 8 406 korun. Opět velmi dobrá cena, ať už se rozhodnete pro rozdělení částky s kamarádem, nebo si chcete udělat produktivnější setup, neuděláte chybu.

lg akce e-shop monitory

Doporučuji prozkoumat e-shop na vlastní pěst, třeba vás zaujme jiná nabídka a pokud čekáte na nějakou top akci, párkrát za den se mrkněte, zda se nějaký monitor nenaskladnil. Ty nejlepší z nich se totiž opravdu naskytnou jen na pár minut.

Zaujala vás jiná nabídka na e-shopu LG?

Zdroj: e-shop LG

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)