TOPlist

Tip: Lidl nabízí duální bezdrátovou nabíječku Silvercrest za super cenu

levná bezdrátová duální nabíječka Lidl Silvercrest

Po delší době přinášíme opět jeden zajímavý tip na elektroniku dostupnou na našem trhu. Opět se předvedl řetězec Lidl, který nepřestává zákazníky lákat na povedené přístroje značky Silvercrest. Pokud jste už měli možnost produkty této značky používat, asi nám dáte za pravdu, že je nadmíru kvalitní. Teď se řetězec znovu hezky trefil v segmentu mobilních přístrojů a nositelné elektroniky. V nabídce obchodu Lidl se objevila levná bezdrátová duální Qi nabíječka Silvercrest.

Tím „levná“ máme na mysli cenu 399 Kč, což je na našem trhu v podstatě bezkonkurenční nabídka. Po stránce výkonu nabízí na každé „plotně“ 10 W. Disponuje standardem Qi, který zaručuje kvalitní a bezpečný přenos energie. I když je tato levná bezdrátová nabíječka Lidl Silvercrest duální, má vcelku kompaktní rozměry. Pouze 80 x 85 x 10 milimetrů. Jak můžete v obrázku vidět, má i decentní design. A to buď v kombinaci černá/stříbrná, nebo černá/měděná.

Kolik přístrojů s bezdrátovým nabíjením doma máte?

Zdroj. Lidl shop

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)