Letní propagační slevy, získejte Windows 10 zcela zdarma

Keysworlds_com_slevy_akce_windows

Komerční článek

Jaro už je ve své poslední fázi a my jsme ho vesele strávili ve všemožných karanténách a domácím distancování. Zvykli jsme si tak už na home office, přičemž práce z domova byla příležitostí si pořádně proklepnout i softwarové vybavení našich počítačů. A určitě se našla celá řada uživatelů, kterým něco podstatného chybělo. K tomu se pak hodí slevové akce specializovaných obchodů na softwarové klíče, jako je třeba dnešní předčasná letní akce z Keysworlds.

Navíc máte možnost využít i speciální akce a získat klíč na Windows 10 zcela zdarma ! Stačí objednat jednu z následujících verzí Microsoft Office už od 16.99 euro a bonus je váš !

Kancelářské balíky Microsoft Office používá po světě 1.2 miliardy uživatelů a jde tak jednoznačně o nejpopulárnější volbu v této kategorii. A některé z dalších verzích tohoto produktu můžete (teď už bez extra Windows zdarma) získat za zajímavé ceny se slevovým kupónem KWS50 na 50 % slevu.

Office 2016 home and business pro-Mac Jen za  €29.99

A samozřejmě se nezapomnělo ani na možnost, že byste si snad chtěli systém Windows 10 pořídit samostatně. K tomu je pak jako stvořený slevový kupón KWS38 na 38 % slevu.

Windows 10 Professional Jen za €8.67

Seznamte se s Keysworlds.com!

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)