Letní propagační slevy, získejte Windows 10 zcela zdarma

Keysworlds_com_slevy_akce_windows

Komerční článek

Jaro už je ve své poslední fázi a my jsme ho vesele strávili ve všemožných karanténách a domácím distancování. Zvykli jsme si tak už na home office, přičemž práce z domova byla příležitostí si pořádně proklepnout i softwarové vybavení našich počítačů. A určitě se našla celá řada uživatelů, kterým něco podstatného chybělo. K tomu se pak hodí slevové akce specializovaných obchodů na softwarové klíče, jako je třeba dnešní předčasná letní akce z Keysworlds.

Navíc máte možnost využít i speciální akce a získat klíč na Windows 10 zcela zdarma ! Stačí objednat jednu z následujících verzí Microsoft Office už od 16.99 euro a bonus je váš !

Kancelářské balíky Microsoft Office používá po světě 1.2 miliardy uživatelů a jde tak jednoznačně o nejpopulárnější volbu v této kategorii. A některé z dalších verzích tohoto produktu můžete (teď už bez extra Windows zdarma) získat za zajímavé ceny se slevovým kupónem KWS50 na 50 % slevu.

Office 2016 home and business pro-Mac Jen za  €29.99

A samozřejmě se nezapomnělo ani na možnost, že byste si snad chtěli systém Windows 10 pořídit samostatně. K tomu je pak jako stvořený slevový kupón KWS38 na 38 % slevu.

Windows 10 Professional Jen za €8.67

Seznamte se s Keysworlds.com!

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)