TOPlist

Letgo zase končí, není to už nuda?

Letgo končí

Službu Letgo zná asi každý díky opravdu masivní reklamní kampani, která cílila na rychlý prodej a nákup použitého zboží pomocí šikovné mobilní aplikace. Letos v březnu vydali majitelé projektu Letgo oznámení, že končí. Všichni si mysleli, že je to opravdu nadobro, ale nakonec se z toho vyklubal špatně načasovaný aprílový žertík. Nyní Letgo prý končí znovu. Bude to už napořád?

Opravdu Letgo končí?

Po březnovém oznámení konce a znovu spuštění Letgo spoustu lidí považovali tuto akci za povedenou formu virální reklamy. Aby ne, Letgo udělalo reklamu i Aukro, které se chtělo přiživit oznamování, že oni nekončí, ale ve finále bylo vítězem Letgo. Pro ty, kteří pouze situaci sledují je to pouze úsměvné. Pro aktivní uživatele je to ale opravdu nemilá zpráva, protože prodej použitých věcí fungoval velmi dobře a díky aplikaci pro Android a iOS velmi rychle. Aktuálně není možné přidávat nové inzeráty a do konce měsíce má být portál Letgo nedostupný úplně. Otázkou zůstává, zda si z nás Letgo nedělá opět jen legraci a nebo je to vážně konec.

Oznámení na webu - Letgo končí

Jaké jsou vaše zkušenosti s Letgo?

Zdroj: letgo.cz

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)