Sháníte levnou židli k PC? Xiaoxin Ergonomic Chair C5 nestojí ani 3 tisíce

lenovo xiaoxin židle k pc levná

Židle k počítači je jedna z nejdůležitějších komponent. Sice vám neposkytne lepší výkon, ani lepší zvuk, ale za to se můžete vyhnout, nebo alespoň zmírnit bolest zad. Pokud sedíte často u počítače a používáte nějakou základní židli, kterou jste si přinesli z kuchyně a už ji tam nikdy nevrátili zpět, je velká šance, že vás z ní po čase začnou bolet záda.

Na trhu nalezneme v dnešní době hromadu řešení od klasických herních židlí až po kvalitní posezení typu Herman Miller. Jestliže si ale nemůžete dovolit židli za 40 000 korun, možná pro vás bude zajímavá ergonomická židle Xiaoxin C5. Tato podznačka firmy Lenovo se zabývá mimo jiné také Android tablety. Můžete ji naklonit z klasické polohy 90 stupňů až o dalších 45 stupňů, díky čemuž si na ní můžete třeba i zdřímnout.

Konstrukce disponuje dvojitým opěradlem, které podpírá pás i záda. Bederní opěrka je adaptivní a polštář vám obepne pas ze všech směrů. Maximální nosnost činí 125 kg a potěší již zmíněná nízká cena, která činí v rámci crowdfundingové kampaně 699 juanů, což vychází asi na 2 400 korun bez daně. Zatím není jasné, zda a případně kdy se dostane na globální trh, takže pro její objednání budete muset využít některý z čínských e-shopů, bude-li se do Evropy alespoň odesílat.

Jakou židli používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)