Lenovo Smart Clock: Miniaturní chytré hodiny s displejem i hlasitým reproduktorem

Chytre hodiny lenovo smart clock

Asistent Google a chytrá domácnost jsou na veletrhu CES 2019 velkým tématem. Lenovo představilo chytré hodiny do ložnice, které jsou zajímavé v několika ohledech. Ve zkratce by se dalo říct, že se jedná o takový chytrý reproduktor Google Home Mini s dotykovým displejem. Jde o přímou konkurence Amazon Echo Spot.

Lenovo Smart Clock: Dotykový displej, hlasitý reproduktor a Asistent Google

Chytré displeje s Asistentem Google se objevily poprvé v minulém roce. A byla to právě společnost Lenovo, která byla první. A to dokonce i před Googlem. V tomto trendu se pokračuje i v roce 2019. Na novinku Lenovo Smart Clock se dá nahlížet i jako na miniaturní chytrý displej. Zajímavé je to, že po designové stránce je zařízení velmi podobné Google Home produktům.

lenovo-smart-clock-google-assistant

Displej má velikost 4 palce, jedná se o IPS dotykový panel s rozlišením 480 x 800 pixelů. Slouží k zobrazení informací, počasí, přehrávání videí apod. Má i 6W reproduktor pro poslech hudby, poslech odpovědí Asistenta Google atd. Na zadní straně se nachází hardwarový vypínač mikrofonu, pokud nebudete chtít, aby vás Asistent poslouchal.

zadni strana chytrych hodin lenovo

Vedle tohoto tlačítka se nachází USB port, do něj si můžete zapojit kabel od telefonu a nabíjet jej. To se hodí například v těch chvílích, kdy máte u postele malý počet zástrček do elektrické sítě. K dispozici bude Lenovo Smart Clock na jaře 2019 za cenu 80 dolarů, což je v přepočtu cca 1 800 Kč. Oficiálně se tento produkt v Česku ještě nějakou dobu nebude, a to i kvůli tomu, že Asistent Google nerozumí češtině. To se ale snad brzy změní a začneme ve velkém vídat v Česku i tyto produkty chytré domácnosti.

Jak se vám líbí chytré hodiny Lenovo Smart Clock?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)