Lenovo představilo Smart Clock 2 s bezdrátovým nabíjením

Lenovo Smart Clock 2 parametry

Společnost Lenovo dnes v rámci konference MWC 2021 představila následníka svých populárních chytrých hodin Smart Clock z roku 2019. Novinka, jednoduše označená pořadovým číslem 2, si zachovává staré známé funkce, ale přidává k nim i několik zajímavých novinek. K zobrazování času, stavu počasí nebo prezentaci obrázků slouží čtyřpalcový IPS LCD displej. Smart Clock 2 od Lenovo si rozumí s Google Asistentem a pohání jej procesor MediaTek MT81675.

Chytrý asistent (jak víme, zatím bohužel bez oficiální podpory češtiny) umí nastavovat budíky, připomínky nebo třeba informovat o dopravní situaci. Na horní straně zařízení jsou tlačítka pro ovládání přehrávání, přičemž o zvuk se starají 3W reproduktory. Co se týká barevných variant, tak novinka bude k dostání v modré, šedé a černé.

Lenovo Smart Clock 2 podložka stojánek nabíječka stanice

Zajímavá je u Lenovo Smart Clock 2 také nová podložka. Nyní podporuje bezdrátové nabíjení a je také přednastavena na spouštění chytrého scénáře “good night”, který například snižuje jas osvětlení, zamyká dveře a spouští vybranou hudbu. Stojánek má mezi parametry také standard MagSafe a umí nabíjet i mobil.

Jak chytrý je váš budík na nočním stolku?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)