TOPlist

LAMAX BCool: Nové dětské chytré hodinky za patnáct stovek

LAMAX BCool dětské chytré hodinky parametry cena ČR

Fandíte moderním technologiím a přemýšlíte třeba už i nad vánočním dárkem pro vašeho potomka? Jestli ano, možná by vás (a následně i toho potomka) mohly zaujmout nové chytré hodinky LAMAX BCool. Novinka se sympatickou cenou 1 490 Kč má mezi svými hardwarovými parametry například 1,4” AMOLED displej, 160mAh baterii s až sedmidenní výdrží, stupeň krytí IP68 nebo Bluetooth 5.0.

Mezi funkcemi nechybí obligátní krokoměr či měření tepu, sledování spánku, ovládání hudby a fotoaparátu, předpověď počasí nebo stopky. LAMAX BCool zvládnou upozornit také na hovory, zprávy a notifikace v aplikacích, další interakce je ale potřeba provést v mobilu. Mezi sportovní režimy se řadí chůze, běh, turistika, cyklistika či basketbal a systém v hodinkách obsahuje také čtyři hry. Jde o 2048, Puzzle, Aritmetika a Basketbal.

CZ | Chytré hodinky pro děti

CZ | Chytré hodinky pro děti

Nové dětské chytré hodinky LAMAX si rozumí s mobilní aplikací HitFit Pro a stejně jako ony je kompletně v češtině. V balení jsou mimo jiné k dispozici dva různé (20mm) řemínky.

Jaké další funkce byste chtěli u hodinek pro děti?

Zdroj: TZ LAMAX

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)