TOPlist

Připravte se na horké dny: V Česku koupíte v super slevě větráky i klimatizace

Sleva na ventilátory a klimatizace
  • S příchodem není snadné udržet v domácnosti příjemné teploty
  • V horkých dnech může opravdu přijít vhod klimatizace nebo větrák
  • Alza má v parádní slevě řadu produktů od výrobce Siguro

V posledních dnech už nám léto ukazuje, co dokáže, a vysoké teploty se místy nedají vystát ani v uzavřených místnostech. Zápasíte-li s tím samým problémem, můžete zvážit pořízení klimatizace, ventilátoru nebo třeba ochlazovače vzduchu. Pocitu vedra vás sice nemusí zbavit zcela, ale určitě vám alespoň trochu uleví.

Na tři zmíněné typy produktů má nyní pěknou slevu prodejce Alza. Zvýhodnění 20 % se vztahuje na spotřebiče značky Siguro a vybrat si může opravdu každý. Za lepší ceny si totiž lze pořídit nejen dražší zařízení pro náročnější, ale také levnější modely.

Zvýraznit můžeme například stojanový ventilátor Siguro FN-K351B Summer Wind, jenž aktuálně vychází na pouhých 1 039 korun. Nabízí 40cm lopatky, 40W výkon, 3 úrovně rychlosti a dotykový displej, přičemž se pyšní hlučností 53 dB. Nechybí mu ani funkce časovače. Zaujmout by vás mohl také sloupový ventilátor Siguro FN-P351B Velvet Wind s cenou 1 599 korun, poskytující 45W výkon.

Za pohádkově nízkou cenu si můžete pořídit také ochlazovač vzduchu Siguro FC-C350W Velvet Wind, stojící 2 879 korun. Má 6litrový objem nádržky, do nichž lze vložit ledové kostky či chladicí vložky (ty jsou součástí balení). Vhodný je pro menší místnosti o velikosti 20 m².

siguro fc c350w velvet wind

Pokud jste nicméně ochotni využívat moderní technologie a chcete z ventilátorů či klimatizací vytěžit úplné maximum, doporučujeme spíš sáhnout po chytrých verzích těchto zařízení. Tomu, proč je lepší raději investovat do větráku s inteligentními funkcemi, jsme se podrobněji věnovali koncem předešlého měsíce.

Akce na vybrané produkty Siguro potrvá až do 24. 6. Všechny zlevněné produkty naleznete pohromadě zde.

Jak jste na vysoké teploty připraveni vy?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)