Hra v akci: Oblíbené Kingdom Rush Origins TD je za 27 Kč

Kingdom Rush Origins TD sleva akce Google Play

Přinášíme další tip na dobře hodnocenou a hojně stahovanou hru, která je dočasně k dostání na Google Play za sníženou cenu. V seznamu zlevněných titulů jsme objevili “tower defence” strategii Kingdom Rush Origins TD. Od bezmála 150 tisíc uživatelů má hodnocení 4,8 hvězdičky a celkově má přes jeden milion stažení. Za běžných okolností stojí cca 70 korun, teď je tato populární klikačka za 27 Kč.

Kingdom Rush Origins TD
Kingdom Rush Origins TD

“Můžete uvolnit sílu každého elfa se zcela novými věžemi a vojáky! Jako třetí díl oceňované ságy Kingdom Rush, kterou si oblíbily miliony hráčů po celém světě, si od kritiků vysloužil uznání za bleskově rychlou a výjimečně strhující hratelnost, která z franšízy udělala základní kámen základních strategických a tower defense her. Vraťte se na začátek a zažijte vzrušující prequel, kde můžete velet své elfí armádě, aby bránila mystické země před mořskými hady, zlými čaroději a vlnou za vlnou příslušníků gnollských kmenů,” láká oficiální popis.

Kingdom Rush Origins – Launch Trailer (OFFICIAL)

Kingdom Rush Origins - Launch Trailer (OFFICIAL)

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které tower defence hry máte nejraději?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)