TOPlist

Kaufland nabízí Homey Pro! Ovládejte celou domácnost pomocí aplikace v telefonu

Homey Pro
  • Kaufland nabízí domácí hub Homey Pro 2023
  • Cenově vyjde na 9 721 Kč
  • Propojí všechny chytré zařízení domácnosti do jednoho přístroje

Stále více uživatelů se přidává ke trendu chytrých domovů a stejně tak Kaufland ke svému sortimentu zařazuje rozsáhlejší portfolio produktů. Tentokrát na své pokladny přináší Homey Pro 2023, mozek chytrých domácností. Sjednocuje bezdrátová a chytrá zařízení do jediného přístroje a díky aplikaci pro Android i iPhone můžete snadno spojit všechna zařízení ve vašem domě.

Homey Pro Review: The Solution to My Smart Home Problems?

Homey Pro Review: The Solution to My Smart Home Problems?

Propojení domácnosti a ovládání telefonem díky Homey Pro

Představte si, že můžete automaticky zhasínat světla, spustit hudbu, ovládat termostaty nebo hlídat zabezpečení – vše z vašeho telefonu a například i z druhého konce světa. A pokud jezdíte často pryč, můžete si například zapnout termostat přesně přes vaším příjezdem nebo v průběhu dovolené hlídat zabezpečovací kamery okolo vašeho domova. Navíc, díky ethernetovému adaptéru, si můžete být jisti stabilním kabelovým připojením.

Homey Pro

A to není vše, umožňuje použít jeden nebo více Homey Bridge k rozšíření dosahu vašich Zigbee zařízení. To znamená, že pokud máte v domě zařízení kompatibilní se Zigbee (jako jsou některé druhy chytrých žárovek, senzory a podobně), pomůže zlepšit jejich bezdrátový signál, aby fungovala efektivněji a samozřejmě i na větší vzdálenost. Kromě toho nabízí webové rozhraní API, což je sada nástrojů pro vývojáře, která umožňuje tvorbu vlastních skriptů nebo aplikací pro specifické potřeby (tzv. „usecase“).

Kaufland prodává toto zařízení za 9 721 Kč, plus 155 Kč si připlatíte za poštovné. A pokud máte toto zařízení v plánu pořídit pod stromeček, ještě pár dní máte zaručeno doručení přes Vánocemi.

Řešíte automatizaci vaší domácnosti?

Zdroj: Homey, Kaufland

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)