Spouštíme nový katalog Android zařízení. Parametry a srovnání vždy po ruce

novy katalog android zarizeni nahledovy

Čtyřjádrový, nebo dvoujádrový procesor? 2 GB, nebo 4 GB paměti RAM? Začínáte se ztrácet v parametrech obrovské spousty mobilních telefonů na trhu? Pak přesně pro vás máme skvělou novinku – spouštíme nový katalog Android zařízení, který vše důležité prozradí.

Nový katalog se dočkal zlepšení ve všech směrech

Databází obrovského množství mobilních telefonů, ale i příslušenství, se náš web pyšnil již delší dobu. Starý katalog ovšem nedokázal držet krok a po redesignu webu jsme jej museli dokonce vypnout. V té chvíli nám bylo jasné, že jediným správným řešením je spuštění nového katalogu, který bude ve všech ohledech lepší. A to se nyní povedlo. S plněním databáze jsme začali úplně od začátku.

[button-green url=”https://www.svetandroida.cz/katalog-android-zarizeni///” target=”_blank” position=”center”]Vyzkoušejte si nový katalog Android zařízení[/button-green]

Všechny důležité parametry rychle a přehledně na jednom místě

Nový katalog Android zařízení jsme udělali pro vás – pomocí několika kliknutí se totiž ihned dostáváte do útrob hledaného smartphonu, tabletu či příslušenství. Bleskově zjistíte, v čem telefon exceluje a v čem naopak “papírově” na svou konkurenci ztrácí. Do naší databáze přidáváme nejzajímavější mobilní telefony, tablety, ale i příslušenství a wereables.

Možnost bleskového srovnání s ostatními produkty

Váháte mezi dvěma či třemi přístroji? Pak se vám zcela jistě bude hodit šikovné srovnání, pomocí kterého snadno a rychle srovnáte parametry jednotlivých zařízení. Díky tomu budete přesně vědět, který přístroj má v kterých ohledech navrch. Velmi šikovnou funkcí je rovněž sdílení určitého srovnání ostatním – třeba zasláním kamarádovi.

katalog android zařízení 3

Videa a galerie

Papírové parametry a obrázky zařízení od výrobců nepoví to hlavní – bude se nám přístroj líbit i “naživo”? Ke každému produktu v katalogu tak přidáváme obrázky (nejlépe vlastní) a videa (například první pohledy), které prozradí daleko více než sliby výrobců.

katalog android zařízení 4

Hodnocení redakce

Papírové parametry nejsou vše – nemusí totiž reflektovat to, jak přístroj v reálném používání funguje. Proto jsme pro vás připravili také hodnocení, které je založeno na našich pocitech při používání a dává reálnější pohled na funkčnost telefonů. Toto hodnocení je uvedeno pouze u telefonů, které jsme recenzovali, u těch ostatních zůstává na hodnotě 1.

katalog android zařízení

Filtry, značky a řazení

Pro snazší vyhledávání položek v katalogu jsme pro vás připravili hned několik nástrojů, které pomohou:

  • filtry poslouží k rychlému rozlišení telefonu, tabletu nebo třeba příslušenství. Zároveň tak půjde filtrovat produkty dle aktuálních poptávek trhu, na které budeme dynamicky reagovat a upravovat. Dnes mohou zákazníci hledat telefony s 2GB RAM a větší, za rok to budou přístroje s 2K displejem apod.
  • značky snadno a rychle rozliší produkty určitých výrobců
  • řazení – zajímá vás, který přístroj je nejdražší, nejnovější či podle naší redakce nejlepší?

katalog android zařízení 6

Kde nový katalog naleznete?

Přístup do katalogu vám bude vždy na očích – umístili jsme jej totiž přímo do hlavního menu v horní části webu Svět Androida. Do katalogu vás budou odkazovat také “Widgety” v článcích, které povedou na určitý produkt. To proto, abyste jeho detailní parametry nemuseli nikde složitě hledat. Bohatě totiž postačí jeden klik.

Stále pracujeme na dalších vylepšeních

Ačkoliv je nový katalog Android zařízení finálně spuštěn, rozhodně neusínáme na vavřínech. V této chvíli obsahuje databáze přibližně 50 nejzajímavějších přístrojů, přibývat budou ale takřka každým dnem. Těšit se můžete také na některé nové funkce, které teprve ladíme a připravujeme. Jednou z nich je například dynamická informace o aktuální ceně a dostupnosti.

katalog android zařízení 5

[button-green url=”https://www.svetandroida.cz/katalog-android-zarizeni///” target=”_blank” position=”center”]Vyzkoušejte si nový katalog Android zařízení[/button-green]

Shrnutí, co nabízí nový katalog Android zařízení

  • všechny důležité parametry rychle a přehledně na jednom místě
  • obsahuje databázi nejzajímavějších smartphonů, tabletů, ale i příslušenství a wereables
  • možnost bleskového srovnání s ostatními produkty
  • možnost zaslání porovnání produktů třeba kamarádovi
  • videa a galerie obrázků
  • vyhledávání v katalogu

Katalog Android zařízení Beta

Záměrně jsme katalog opatřili štítkem Beta, protože jej pro vás stále ladíme a vylepšujeme. Do budoucna se tedy můžete těšit na další novinky a funkce.

Líbí se vám náš nový katalog?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

katalog aplikaci

Kde hledat české a slovenské aplikace?

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později
Google Catalogs (1)

Google Catalogs, nově na Android Marketu

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (39)