Karma Svět Androida

Stejně jako v běžném životě, je i karma na Svět Androida chápána, jako něco, co je odrazem vašeho já. Přesněji řečeno, vašeho vystupování a činů, které mají ostatní uživatelé možnost ohodnotit. Sami tak budete mít rychlou zpětnou vazbou, zdali ostatní s vašimi názory spíše souhlasí, nebo naopak. Je tedy jen na vás, zdali se vaší karmě bude dařit a stane se z vás uznávaný a respektovaný uživatele, nebo opovrhovaný troll. Vaše karma se ale v průběhu času může změnit. Takže i ti největší trollové mohou prozřít a vymanit se ze spáru temnoty, a naopak dlouhodobě uznávaný uživatel sklouznout na scestí.

Oproti běžnému životu, má ale karma na Svět Androida obrovskou výhodu, je vyjádřena číslem a barvou, takže přesně víte, na čem jste. Věříme, že karma poslouží nejen ke zkvalitnění diskuzí, ale taky pro vás bude dobrým ukazatelem, co od daného uživatele můžete čekat a jakou to má -+ váhu.

Jak karmu získat?

Karmu může získat každý uživatel Svět Androida za své skutky a názory. Aktuálně v komentářích, pomocí palců (lajků), které mohou být jak kladné, tak i záporné.

  • Souhlasíte s tvrzením někoho jiného?
  • Pomohla vám jeho rada?
  • Líbí se vám jeho vystupování?

 

Ale platí to i obráceně, pokud s daným názorem nesouhlasíte, rada vám nepomohla a nelibí se vám jeho vystupování. stupnice-Karma

Jak si na tom s karmou stojíte vy? 

[ultimatemember_karma]