Kalkulačka od Googlu nově podporuje tmavý režim. Stačí stáhnout novou verzi aplikace

kalkulacka od googlu podpora tmaveho rezimu

Naši pravidelní čtenáři vědí, že Google přidává tmavý režim do svých aplikací jako na běžícím pásu. A to kvůli chystanému Androidu Q, který bude přímo systémové tmavý vzhled podporovat. Společnost tak chce mít kompatibilní i své aplikace. Nyní tmavý režim obdržela kalkulačka od Googlu. K aktivaci stačí nová verze 7.6.

Kalkulačka od Googlu už má nově tmavý režim

V uplynulých týdnech a měsících jsme mohli vidět podporu u mnoha různých aplikací včetně kontaktů, zpráv atd. Dostává se ale i na aplikace s menší důležitosti jako je kalkulačka. Na druhou stranu se zde tmavý režim opravdu hodí, protože v původní verzi je bílé barvy a světlých míst opravdu hodně.

Tmavý režim je dostupný po instalaci verze 7.6, která se postupně uvolňuje uživatelům v těchto dnech. Kromě toho se na nějaké další změny v této verzi nedostalo. V nastavení aplikace se objeví nová položka pro možnost změny tématu.

Nejedná se přímo o černý režim, ale spíše tmavě šedou barvu. K dispozici je i třetí možnost, kdy se tmavý režim automaticky zapne v době, kdy bude aktivní spořič baterie. Pokud ještě novou verzi kalkulačky nemáte, můžete si aktualizaci ručně nainstalovat pomocí APKMirror.com.

Calculator
Calculator

Jak se vám líbí tmavý režim pro kalkulačku?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)