Kairos T-Band – spojení elegantních hodinek a chytrého náramku

20141118234309-indigogotband

Chytrých hodinek na trh přibývá spousta, ale velké množství uživatelů je ihned zavrhnou kvůli designu, který se kvalitním analogovým hodinkám zkrátka nemůže dosud rovnat. Situaci o něco zlepšily hodinky Motorola Moto 360, které již vypadají na poměry chytrých hodinek velmi dobře, ale do luxusních hodinek mají stále ještě daleko. Tento problém se snaží vyřešit firma Kairos, která představila model Kairos T-Band. Tento koncept nabídne kombinaci krásných analogových hodinek, které jsou ale doplněny chytrým páskem. Dohromady tak Kairos T-Band umí veškeré funkce dnešních chytrých hodinek, ale zároveň si ponechaly luxusní design a zpracování. Ciferník a hlavní část hodinek totiž zůstala nedotčena a vše “chytré” se nachází v pásku, který disponuje displejem, dotykovým panelem a různými senzory. K dostání budou tři modely Kairos T-Band – ND, který je bez displeje a disponuje pouze LED diodami, HD s LED displejem a OD se zakřiveným barevným PAMOLEDem.

kairos t-band-2

kairos t-band

Ve výbavě nechybí krokoměr, senzor srdečního tepu či vodotěsná konstrukce s certifikací IP67. Spojení s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth a zobrazení notifikací je pak samozřejmostí. Podle výrobce vydrží hodinky Kairos T-Band bez displeje až 3 dny na jedno nabití. V případě modelů s displeji to bude ale o něco slabší. Model Kairos T-Band ND lze předobjednat na serveru Indiegogo za částku 499 dolarů (cca 11000 Kč + poštovné 20 dolarů), nejdražší model Kairos T-Band OD pak vyjde na 528 dolarů (cca 11 700 Kč + poštovné 20 dolarů).

kairos t-band-modely

zdroj: indiegogo.com, kairostband.com

Nezapomeňte podpořit svůj telefon či tablet v anketě AndroidRoku 2014! hlasovat tlacitko

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)