Jak si rychle naměřit srdeční rytmus? HUAWEI Watch GT 3 Pro pomáhá předcházet srdečním onemocněním

HUAWEI Watch GT 3 titan keramic

Komerční článek

Díky preventivním opatřením je možné předcházet dokonce i infarktu myokardu či mrtvici. Jedním z nich je pravidelné měření EKG, které může odhalit případné odchylky od běžného stavu, například srdeční arytmii, aterosklerózu, fibrilaci síní či spánkovou apnoi. Díky chytrým hodinkám HUAWEI Watch GT 3 Pro je to snadné a velmi rychlé. Ke změření stačí pouhých 30 sekund! Pravidelné měření srdečního rytmus by mělo být rutinou pro každého z nás, nebo alespoň pro ty, kteří mají fyzicky náročnou práci, hodně sportují, nebo se potýkají se zvýšeným tlakem.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro spojují vynikající řemeslné zpracování s estetikou a posouvají zdraví a kondici na špičkovou úroveň. Hodinky podporují až 100 tréninkových režimů, včetně režimu volného potápění a inteligentního běžeckého plánu. Další jejich speciální funkcí je měření EKG s vysoce výkonným senzorem, který dokáže zachytit sinusový rytmus a fibrilaci síní uživatele. Kromě mnoha dalších zdravotních problémů dokáže tato funkce identifikovat nepravidelné srdeční rytmy. Díky hodinkám tak můžete odhalit různá srdeční onemocnění.

5 kroků ke správnému měření EKG pomocí hodinek

  1. Zvolte funkci EKG v aplikaci Huawei Zdraví a následujte instrukce na obrazovce. Ujistěte se, že hodinky máte pevně utažené na zápěstí.
  2. Položte volně ruku na stůl a uvolněte ji. Nezapomeňte uvolnit i prsty.
  3. Přiložte prst k elektrodě na boční straně hodinek a začne měření.
  4. Prst držte na tlačítku, dokud nedostanete pokyn k puštění. Trvá to zhruba 30 sekund.
  5. Výsledky vidíte na hodinkách i v aplikaci Zdraví.

Co s výsledky?

Data získaná z hodinek poskytují důležité informace o zdraví a mohou tvořit základ pro další interpretace od lékaře. V případě, že je zobrazena ikona sinusového rytmu, hodinky neodhalily arytmii ani jiné zdravotní potíže. Pokud však máte o svém zdravotním stavu pochybnosti a necítíte se dobře, neváhejte navštívit lékaře. V případě, že se místo výsledku zobrazí pomlčky (–), nelekejte se. Může to být kvůli extrémnímu pulsu, ale i kvůli nesprávnému přiložení prstu. V tomto případě je potřeba měření zopakovat. Zklidněte dech, uvolněte se a po pár minutách to zkuste znovu.

Čemu se vyhnout při provádění testu EKG?

Prostředí se silným elektromagnetickým polem vážně ovlivňuje výsledky EKG. Neprovádějte test, pokud se nacházíte pod elektrickým vedením nebo u skřínky na pojistky. Nezapomeňte přikládaný prst lehce navlhčit, protože suchá kůže nevede elektromagnetické impulzy dostatečně. Nemluvte, nehýbejte se, relaxujte a volně dýchejte. Užijte si svých 30 sekund klidu!

Více informací o chytrých hodinkách HUAWEI WATCH GT 3 Pro se dozvíte na oficiálních stránkách HUAWEI.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)