Nádherná podívaná: Mrkněte, jak teď fotí Google Pixel 5 pod vodou

jak fotí Pixel 5 pod vodou

Společnost Google vydala v březnu 2021 další Feature Drop, neboli balíček nových bonusových funkcí exkluzivně pro mobily Pixel. V rámci této pravidelné akce jsme se nyní dočkali například možnost propojení základního Google Fotoaparátu s aplikací Dive Case Connector v kombinaci s ochrannými obaly Kraken Sports. Jestli vám tento název evokuje mořskou hlubinu, jste na správné stopě. Google díky tomu mohl aktuálně předvést, jak fotí nejnovější model Pixel 5 pod vodou. Je rozhodně na co se dívat.

Dive Case Connector for Pixel
Dive Case Connector for Pixel

Americká firma se pochlubila s několika snímky, které byly pořízeny pátým Pixelem pod hladinou moře. Dala je na Twitter, takže nemají úplně vysoké rozlišení, nicméně i tak vypadají opravdu dobře a demonstrují, jak dobře si Pixel 5 telefon umí poradit s tím, když fotí pod vodou. Podotýkáme, že mobil nebyl s vodou v přímém kontaktu. Role prostředníka se zhostily zmíněné obaly od firmy Kraken Sports, která vyrábí modely KRH01, KRH02, KRH03 a KRH04 s různě pokročilými vychytávkami.

O samotné snímání se nicméně postaraly přímo foťáky v telefonu. Výsledky jsou působivé. Pokud byste chtěli tento režim s uvedenými obaly vyzkoušet, budete potřebovat Pixel telefon se systémem Android 11.

Zkoušeli jste někdy fotit mobilem pod vodou? Jak to dopadlo?

Zdroj: 9to5, Twitter

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)