TOPlist

(fake) Alza rozdávala iPhone za tetování. iOvce se jen hrnuly

alza tetovani iphone

Lidé jsou ochotni udělat pro jablečné věci v podstatě cokoliv. V minulosti napadl jistou ženu ne úplně chytrý nápad, kdy si za první generaci iPadu nechala vytetovat logo DPD na záda. Jestli má dnes její iPad cenu 1000,- Kč, tak jistě přeháním. A co takhle muž, který si nechal vytetovat na rameno koblihu a následně za své nádherné tetování žádal iPhone X a to rovnou premiéra Babiše, který nakonec dostal i s podpisem? Lidé jsou různí a necháme to bez komentáře. Co se ale stalo tento týden?

Marketingový tah

Nakonec se ukázalo, že se jedná o chytrý marketingový tah ze strany Alzy a pan Richard je i se svým novým tetováním vymyšlený. Každopádně klidně v diskuzi komentujte dál o tom, zda byste si nechali vytetovat nějakou reklamu za své vysněné zařízení.

Sláva Balík – tetování loga DPD za iPad

Sláva Balík - tetování loga DPD za iPad

Jistý Richard z Pardubic si nejdříve udělal legraci z příspěvku na Facebooku Alzy, která pořádala soutěž o iPhone. Do komentáře napsal, že pokud soutěž vyhraje, nechá si klidně vytetovat alzáka na záda. Co ovšem moc nečekal byla okamžitá reakce ze strany zeleného mimozemšťana, který s Richardovo nabídkou souhlasil. Následně mělo zájem dalších přibližně 40 soutěžících, ovšem Richard byl první. A kdyby mělo nosit Alzáka na svých zádech 40 lidí, musel by si mimozemšťan připravit přes jeden milion korun.

Richard se tedy o pár dní později s vedením Alzy skutečně sešel a to rovnou v tetovacím salónu Inkmatiq Tatto. Následně podepsal onu ďábelskou smlouvu a umění mohlo začít. Alzáka navíc dle dostupných fotek maloval někdo přímo na iPadu pomocí Apple Pencil, takže bylo vše správně jablečné. Richard se toho navíc opravdu nebál a Alzáka si nechal vytetovat v celkem slušné velikosti.

Za jaké zařízení byste si nechali vytetovat reklamu na tělo?

Zdroj: Facebook Alza

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)