Za iPhone a Samsung se už neplatí. Nová revoluční služba vám ho zlevní o jeho budoucí hodnotu

Apple_Samsung_phones

Komerční článek

Od teď se za mobily plná cena neplatí. Mobil Pohotovost spouští revoluční službu, která představuje bezkonkurenčně nejvýhodnější upgrade ze stávajícího smartphonu na nový. V rámci ní vám totiž nejenom vykoupí váš starý telefon, ale také vám odečte hodnotu, kterou bude mít váš nový smartphone za dva roky. Díky tomu vás například iPhone 13 nebo Galaxy S22 vyjde absolutně nejlevněji.

Telefon levnější o svoji hodnotu za dva roky

Nová služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš má sice poněkud netradiční název, ale na českém trhu je naprosto výjimečná. Právě ono druhé slovo „Prodáš“ v názvu ukrývá revoluční způsob, jak si nyní můžete nejlevněji pořídit nový telefon.

Vysvětlení je přitom úplně jednoduché – Mobil Pohotovost vám zkrátka od ceny nového iPhonu nebo Samsungu odečte jeho budoucí hodnotu za dva roky. Navíc ještě z ceny odečte výkupní hodnotu vašeho stávajícího telefonu a také přidá bonus až 3 000 Kč. Ve finále tak na vás bude čekat nový telefon za bezkonkurenční cenu. Koupíš Prodáš Prodáš Splácíš

iPhone 13 nebo Galaxy S22 absolutně nejvýhodněji

Pokud se například rozhodnete upgradovat z iPhonu 12 Pro na iPhone 13 Pro vyjde vás nový telefon po započítání všech zvýhodnění na pouhých 490 Kč měsíčně. A při přechodu z Galaxy S21 na Galaxy S22 zaplatíte 390 Kč měsíčně. Po celou dobu splácení jste přitom vlastníky telefonu a po uplynutí 26 měsíců můžete buďto pokračovat ve splácení nebo přejít na zcela nový model a opět tak využít výhod služby. Prodat přitom nemusíte jen svůj stávající smartphone, ale klidně také starý tablet, chytré hodinky, notebook nebo třeba i herní konzoli. Jednoduše na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte a zjistěte si svou cenu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)