Soukromé zprávy na Instagramu se finálně proměňují na Messenger

Instagram Facebook Messenger

Vývojáři firmy Facebook Inc., jakožto majitele a provozovatele sociální sítě Instagram, provádí finální změnu v prostředí pro posílání zpráv na této audiovizuální platformě. Instagram definitivně dostává namísto stávajících zpráv integrovaný Facebook Messenger. Společnost tak plní jeden ze svých slibů, žer bude skrze své služby slučovat některé funkce a nástroje. Včetně komunikátoru. Jedna z největších sociální sítí na světě získává společně s Messengerem všechny jeho vychytávky, například reakce nebo barevnost konverzací. Navíc se v komunikačním prostředí objeví i věci, na které byli uživatelé Instagramu doteď zvyklí.

Například selfie “nálepky” (stickers) mohou být skrze Facebook Messenger pro Instagram posílány v oblíbeném formátu Boomerang, tedy ve smyčce. Fungovat zde bude také společné sledování videí a to i v kombinaci s IGTV. Přibyly také mizející zprávy, které se “vypaří”, jakmile si je adresát přečte. Zajímavé je, že uživatelé Instagramu nemusejí kvůli novince instalovat aplikaci samotného Messengeru. Přechod zatím není ani povinný, můžete jej v oznámení odmítnout.

Jak často jste používali chatování na Instagramu?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)