Když teď dojedete na konec Instagram Feedu, bude tam čekat pekvapení

Instagram příspěvky na konci feedu

Podařilo se vám někdy na Instagramu scrollovat tak daleko, až jste narazili na konec? Tedy na místo, kde se už nezobrazují žádné další příspěvky od uživatelů, které sledujete? Odteď se vám to už nepodaří. Instagram bude za příspěvky od známých účtů řadit i obsah od cizích uživatelů a budou mezi nimi i reklamy. Nově zařazené příspěvky na konci Instagram Feedu by měly nicméně odpovídat sledovaným trendům daného uživatele.

Instagram
Instagram

Sociální síť se tímto způsobem pochopitelně snaží udržet lidi déle u aplikace a také nasadit nový prostor, ve kterém by se dala prodávat a podávat reklama. Nekonečné “rolování” příspěvky je na Instagramu běžné v sekci Explore, teď se ale dostává rovnou na hlavní kartu. Za příspěvky zobrazované na konci Feedu je Instagram kritizován. Novinka je totiž podle mnohých přímo v rozporu s dřívějšími prohlášeními, že se chce sociální síť snažit pomáhat svým uživatelům lépe zvládat digitální rovnováhu. Čas strávený prohlížením Instagramu mezitím nadále roste a tato novinka k tomu ještě více přispěje.

Stává se vám, že dojedete na Instagramu na “konec”?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)