Rozlučte se. Instagram odřízl dvě nepotřebné aplikace

Instagram aplikace Boomerang Hyperlapse ukončení

Říkáte si teď, že Instagram přece nemá žádné další aplikace kromě té hlavní? Tak to tuto síť v mobilu evidentně nepoužíváte dostatečně dlouho na to, abyste si je pamatovali. Nástroje IGTV, Boomerang a Hyperlapse při svém spuštění sloužily jako nástroje pro vytváření a sdílení videí v různých kreativních formátech, nicméně nyní už jsou nepotřebné. IGTV neboli Instagram TV jako databázi videí z této sítě ještě máte možnost přes Obchod Play či App Store najít, další dvě aplikace už ale ne. Byly v tichosti a bez dalších oznámení odříznuty.

Instagram
Instagram

Boomerang, který vytvářel video smyčku pomocí převíjení pořízeného záběru tam a zpět, a rovněž Hyperlapse, který zase využíval zrychlení záznamu, už jako samostatné aplikace ke stažení nejsou. Stejně jako u IGTV, které čeká také brzký konec, je ukončení provozu logickým následkem toho, že všechny zmíněné funkce jsou již implementované do hlavní Instagram aplikace. Širší svět menších nástrojů se tedy finálně slil do jedné podoby.

Kdy jste poprvé použili Instagram?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)