Menu

Humble Mobile Bundle: Další nášup skvělých her za pár kaček

Humble Bundle máme prostě rádi a budeme to klidně opakovat pořád dokola! Sada zajímavých indie her za cenu, kterou si sami zvolíte, to se zkrátka neodmítá. Tentokrát nám v e-mailové schránce přistálo upozornění, že mezi Androidími hrami, ze kterých se balíček skládá, jsou opravdové pecky.

Považte sami: Logická hra s potvůrkou Petit, která svým vzhledem připomíná atmosférické Limbo – Contre Jour, dále oblíbená “obrácená” tower defense hra Anomaly Korea, dnes snad již klasika Plants vs. Zombies, kde s pomocí útočné flory musíte zastavit vlnu útočících zombíků. Nesmíme zapomenout ani na graficky opulentního Bladeslingera, který je stále ještě žhavou novinkou. A pokud zaplatíte více, než je současná průměrná cena za sadu těchto her (momentálně 5,57 USD), dostanete navíc i Metal Slug 3 – automatovou řežbu, která může společně se svými dvěma předchůdci hrdě stanout na piedestalu slávy arkádových stříleček a v neposlední řadě i překrásně zpracovanou logickou hru The Room. Upřímně řečeno, The Room mě svou přítomností zaskočil, protože autoři na svých webových stránkách uvádějí, že bude k dispozici až na konci léta 2013. Aby toho nebylo málo, čekají na vás i soundtracky v MP3 a FLAC formátech.

unnamed unnamed (1)

Jestliže se navíc cítíte mecenášsky, nezapomeňte přihodit nějaký ten drobák pro Electronic Frontier Foundation a charitní organizaci Child’s Play. Já už mám jasno a jdu hledat kreditku. A i když třeba teď u sebe těch pár dolarů nemáte, nezoufejte, Humble Bundle na vás počká celé dva týdny – tak se zatím alespoň podívejte na oficiální webové stránky.

 

Komentáře

kelsoSVK

kelsoSVK

27.3.2013 14:02

dik za info…zakupene..metal slug a the room som si nenechal utiect

Stedyn

stedyn 0

27.3.2013 15:23

Koupeno. Jen mně vadí, že k tomu nejsou nějaký kódy na stažení z Google Play, ale musí se to instalovat zvlášť a musím si vždycky zapnout instalaci aplikací mimo g.play. Ale to by asi nejdřív musely být gift karty.
No snad to půjde časem podobně jako PC hry na steamu ;-)

jerryno12

jerryno12

27.3.2013 15:52

Mám jednu otázku, pôjdu mi potom tieto hry aktualizovať cez google play, alebo akým spôsobom potom na aktualizacie. Vďaka za odpovede.

Stedyn

stedyn 0

27.3.2013 16:03

To jerryno12: Pokud se to nezměnilo, tak právě že ne, sice mně to u některých dřívějších her nabízelo aktualizace, ale pokud jsem na to klikl, tak mně g.play napsal, že hru nemám zakoupenou. Aktualizace se musí sledovat na stránce humble bundle.

kelsoSVK

kelsoSVK

27.3.2013 16:08

Humble ma beta app ktoru mi ponuklo na stiahnutie. Update aplikacii by mal fungovat cez nu

Miroslav Šiler

27.3.2013 16:51

Super, takovej GOG.com pro androida :-) Zombiky mam sice uz koupene, ale nahraju je kamaradce. Zbytek si necham :-) Taky jedna z vyhod, ze hry jsou bez DRM a nevazane na google ucet.

RSS (komentáře k článku)