Watch Ultimate: Hodinky do města i na náročnou expedici

Huawei Watch Ultimate hodinky

Komerční článek

Rádi sledujete na chytrých hodinkách své zdraví, sportovní výkony a využíváte jejich inteligentních funkcí? Huawei Watch Ultimate vypadají jako klasické luxusní hodinky, ale jsou mnohem víc. Díky použitým materiálům jsou vysoce odolné, stylové, a navíc nabízí prémiové funkce od měření EKG, přes 4 potápěcí režimy se zachováním funkčnosti až do hloubky 100 metrů, po nový režim Expedice pro objevitele. Přes týden běháte po schůzkách a o víkendu po horách? Pak sáhněte po novince Huawei Watch Ultimace, kterou skoro nemusíte sundat z ruky. Samozřejmostí je baterie s vydrží až 2 týdny.

Prémiové materiály jsou elegantní a vydrží

Chytré hodinky jsou obvykle vyrobeny z oceli, v případě prémiových značek se někdy setkáme i s titanem či jinými drahými kovy. Huawei Watch Ultimate jsou vyrobeny ze zirkonové slitiny, kterou využívají výrobci luxusních hodinek. Právě u nich designeři v Huawei čerpali inspiraci. Kladli důraz nejen na funkčnost, ale také na jejich vzhled. Díky tomu je můžete nosit při jakékoli příležitosti, ať už zdoláváte horské vrcholy, nebo se chystáte na gala večer.

Zirkonová slitina je 4,5krát silnější a 2,5krát pevnější materiál než ten, ze kterého se běžně chytré hodinky vyrábějí. Díky tomu se s těmito elegantními hodinkami nemusíte bát prodírat se lesem, lézt po horách či probádat náročný terén. Hodinky se jen tak nepoškrábou a odolají i běžným pádům. Huawei Watch Ultimate hodinky black

Hodinky připravené čelit výzvám

Huawei Watch Ultimate reagují na rostoucí popularitu potápění, které je díky nim bezpečnější a příjemnější. Většina chytrých hodinek vydrží plně fungovat pouhých 40 metrů pod vodou, což může zážitek z potápění značně limitovat. Huawei Watch Ultimate si udrží svou funkčnost ve více než 100 metrech.

Nejen podvodní svět, ale i ten suchozemský nabízí spoustu dobrodružství a výzev přírody, kterým běžné chytré hodinky těžko odolávají. Díky novému režimu Expedice můžete jednoduše kontrolovat informace jako čas, stav baterie, trasa, vzdálenost a další najednou. Hodinky zaznamenávají vaši trasu, takže se nemusíte bát, že byste se ztratili v hlubokém lese. Všechny potřebné informace najednou můžete na hodinkách vidět díky velkému 1,5palcovému AMOLED displeji, který je díky vysokému rozlišení dobře čitelný i na přímém ostrém slunci. 

Ať už brázdíte lesy, hodně cestujete nebo potřebujete hodinky na každodenní nošení, oceníte dlouho výdrž baterie. Rozlučte se s každodenním nabíjením. Baterie hodinek vydrží při běžném užívání až 2 týdny. Huawei Watch Ultimate hodinky potapeni

Objevte nové funkce do města i do přírody

Chytré hodinky by měly být uživatelům nápomocné v jakékoli situaci běžného života. A také by pro ně mělo být příjemné je nosit. Huawei Watch Ultimate proto byly vytvořeny ve dvou barevných vyhotoveních. Modré Voyage Blue připomínají sílu moří a černé Expedition Black zase překonávání překážek divoké přírody. Ať už zvolíte jakoukoli variantu, doladí váš outfit k dokonalosti.

Huawei Watch Ultimate však nejsou jen módním doplňkem, naopak nabízí spoustu chytrých funkcí od sportovních režimů po sledování zdraví. Komplexní sledování zdraví podtrhuje funkce měření EKG, certifikované CE MDR, notifikace upozorňující na výkyvy v srdečním tlaku, sledování rizikových faktorů arteriosklerózy, menstruačního cyklu, monitoring SpO2, sledování spánku, stresu a spoustu dalších funkcí, se kterými máte větší kontrolu nad svým zdravím.

K dostání jsou v prodeji na oficiálním e-shopu Huawei, ale i u dalších prodejců. Při objednávce navíc získáte bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2 jako dárek. Doporučená maloobchodní cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč, verze Voyage Blue se prodává za 21 999 Kč.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)