Huawei Watch GT4 jsou za rohem! Mrkněte na oficiální rendery a ceny

huawei watch gt4
  • Huawei ve čtvrtek představí nové chytré hodinky
  • Řada Watch GT4 se pochlubí dlouhou výdrží baterie 
  • Na výběr bude celkem devět různých variant

Společnost Huawei minulý týden oznámila, že na své akci 14. září v Barceloně uvede nové hodinky Huawei Watch GT4. Po takřka dvou letech se tedy dočkáme nástupce původních Watch GT3 a nyní o nich uniklo docela dost podstatných informací, ať se bavíme o velikostech, ceně nebo materiálech.

Huawei Watch GT4 budou k dispozici ve dvou velikostech: 41 mm a 46 mm s tím, že celkem bude na výběr devět variant. Nejdražší modely se budou pyšnit tělem z nerezové oceli a koženými nebo kovovými řemínky. Očekávají se také levnější varianty s textilními nebo gumovými řemínky a hliníkovým tělem.

Očekává se, že budou mít méně chytrých funkcí než například Huawei Watch 4 s plnohodnotným systémem HarmonyOS 3.0, za to však nabídnou lepší výdrž baterie. Těšit se můžeme samozřejmě na OLED displej, což je u dražších hodinek od Huawei standard, pod kapotou má tikat čip s jádry Cortex-M. Ceny řady Watch GT4 se budou pohybovat od 249 (asi 6000 korun) do 399 eur (asi 9 700 korun).

Co dalšího očekáváte od hodinek Huawei Watch GT4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)