Huawei Watch GT2 Pro oficiálně: perfektní zpracování, skvělá výdrž a spousta funkcí

huawei watch gt pro hodinky

Krátce po představení HarmonyOS 2.0 a nadstavby EMUI 11 přišla řada také na hardware. Huawei oficiálně představil hodinky Watch GT2 Pro a sluchátka FreeBuds Pro. V tomto článku se budeme zabývat právě hodinkami, které přicházejí v edicích Classic a Sport.

Huawei Watch GT2 Pro oficiálně

Hodinky Huawei Watch GT2 Pro jsou vlajkovou lodí na poli hodinek této společnosti a tomu odpovídá také zpracování. Můžeme počítat se safírovým sklíčkem, titanovým tělem a keramickou zadní částí. Přední stranu pokrývá 1,39″ OLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů. Jsou zde také dvě boční tlačítka, která slouží pro ovládání hodinek. Stejně jako v předchozí generaci lze počítat s GPS, kompasem či přehráváním hudby.

chytré hodinky od huawei

V hodinkách tiká čipset Kirin A1, kterému sekunduje 32 MB RAM a 4 GB úložiště. Nabízí přes 100 různých režimů cvičení, včetně plavání, lyžování, snowboardingu a mnoho dalšího. Turisty zaujme funkce zpětných tras, která dokáže vystopovat, kde jste chodili. K dispozici je také senzor srdeční frekvence nazván TruSeen 4.0+ a sledování spánku, stresu a okysličení krve.

Baterie byla vždy hlavní předností těchto hodinek a ani u GT2 Pro tomu není jinak. Při normálním používání mají vydržet asi 14 dní, se zapnutou GPS 30 hodin a přehrávání hudby zvládne skvělých 24 hodin. Skvělá je také rychlost nabíjení. Společnost tvrdí, že pouhých 5 minut na nabíječce stačí na používání dalších 10 hodin. Nově podporuje standard Qi, takže je lze dobít v podstatě kteroukoliv bezdrátovou nabíječkou. Software je pak LiteOS, jak jsme u této řady zvyklí. Huawei Watch GT2 Pro začínají na 329 eurech (asi 8 700 korun) za Sport variantu, za Classic pak zaplatíme 349 euro (asi 9 300 korun).

Jaké chytré hodinky používáte vy?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)