Oblíbené hodinky Huawei Watch GT budou umět česky

Hodinky Huawei Watch GT - podpora češtiny

Chytré hodinky od Huawei jsou cenově dostupní a funkcemi našlapané, ale chybějící čeština řadu potencionálních zákazníků od koupě odradila. Pokud to byla překážka i pro vás, můžete koupi znovu zvážit. Huawei totiž před pár hodinami vydal aktualizaci, která je z velké části věnována českým uživatelům. Ano, hodinky Huawei Watch GT teď podporují češtinu, a ke stažení bude zanedlouho na vašich smartphonech.

Aktualizace Huawei Watch GT bude hlavně o češtině

Chybějící čeština nebyla otázkou jenom jazykové bariéry, také notifikace se nečetly nejlépe a víceméně chyběla podpora naší abecedy. Jinak jde o skvělé hodinky, které oceňují hlavně sportovci; o 14denní výdrži baterie nemluvě. Hlavním přínosem aktualizace Lite OS 1.0.8.34 je zmíněná podpora českého jazyka, jinak jde de facto o “běžný update”.

Kdy se aktualizace dostane na dceřiné hodinky Honor Magic zatím nevíme. Jelikož jde o konstrukčně téměř stejný přístroj s totožným systémem, zřejmě nebudeme čekat dlouho. Poslední aktualizace bude pro Huawei Watch GT ke stažení v aplikaci Zdraví, kterou mají uživatelé ve smartphonu.

Uvažovali byste teď nad koupí?

Zdroj: androidauthority.com

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)