TOPlist

Huawei Watch GT Active a Elegant jsou nové chytré hodinky. Baterie vydrží až 2 týdny

huawei watch gt active elegant

Chytré hodinky Huawei Watch GT byly poměrně odlišné od předchůdců. A to už jen třeba tím, že se poprvé objevily se systémem Lite OS. Nyní jsme se dočkali dvou nových chytrých hodinek v této řadě. A to Watch GT Active a Watch GT Elegant. V čem se liší?

Huawei již nabízí čtyři různé Watch GT chytré hodinky

Huawei Watch GT Active má 46mm ciferník s AMOLED displejem o velikosti 1,39″ a rozlišení 454 x 454 pixelů. Watch Elegant mají 42mm ciferník s AMOLED displejem o velikosti 1,2″ a rozlišením 390 x 390. I tyto smartwatch budou mít speciální režim, kdy se dají využívat jako klasické hodinky a poté vydrží až 30 dní na jedno nabití.

huawei watch gt chytre hodinky lite os

Při klasickém používání slibuje Huawei u modelu Active dvoutýdenní výdrž a u modelu Elegant týdenní výdrž na jedno nabití. Nechybí sportovní funkce, monitorování tepové frekvence, sledování spánku a nechybí ani propojení s telefonem, zobrazení notifikací apod. Potěší i GPS, GLONASS či GALILEO. Jak už jsme psali výše, používá se systém Huawei Lite OS a ne Wear OS od Googlu.

Oba modely Huawei Watch GT objeví v nových barvách. Verze Elegant bude na trhu v černém a bílém provedení, model Active v oranžové nebo tmavě zelené barvě. Cena a dostupnost nových modelů Watch GT zatím nebyla stanovena. Předpokládané představení na českém trhu je plánováno na květen tohoto roku. Než se tak stane, tak pro vás připravíme i recenzi. Hodinky již máme k dispozici na testování.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky Huawei Watch GT?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)