Huawei Watch GT 3 SE se 14denní výdrží míří do Evropy

huawei watch gt 3 se

Na konci října představila společnost Huawei v Číně hodinky Huawei Watch GT 3 SE, které nyní oficiálně míří do Evropy, ačkoliv byly už dříve spatřeny v Polsku. Dozvěděli jsme se tedy cenu, která je poměrně příznivá.

Hodinky Huawei Watch GT 3 SE disponují 1,43palcovým AMOLED displejem s rozlišením 466 x 466 pixelů. Počítat můžeme také s certifikací IP68 nebo otočnou korunkou. Sportovci ocení více než 100 sportovních režimů a samozřejmostí je také sledování zdravotních funkcí, jako je srdeční tep, SpO2, stres a spánek. Díky tomu, že mají hodinky vestavěný mikrofon a reproduktor umí hodinky také volat a to skrz Bluetooth, žádná LTE varianta se nekoná.

Samozřejmostí je GPS a také solidní výdrž, kterou čínský výrobce udává na 14 dní. K dispozici budou v černé a zelené variantě a to za cenu 200 EUR, což je asi 4 800 korun. Dá se očekávat, že novinka zamíří i k nám do Česka.

Co říkáte na nové Huawei hodinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)