Huawei Watch GT 2 půjdou do prodeje v říjnu. Kolik za ně zaplatíme?

huawei watch gt 2

Huawei před nedávnem představil druhou generaci hodinek Huawei Watch GT 2. Není divu, když se jedná o jedny z vůbec nejoblíbenějších chytrých hodinek. Druhá generace přináší mnoho změn a vylepšení a my známe českou cenu. Kolik si tedy čínský gigant za hodinky žádá?

Huawei Watch GT druhé generace disponují menšími rámečky, což inženýrům umožnilo vměstnat do nich větší displej. Na výběr máme ze dvou velikostních variant – 46 a 42 mm. Hodinky jsou poháněny čipem Kirin A1, který je oproti předchozí generaci úspornější, což zaručuje dvoutýdenní výdrž při každodenním používání. Samozřejmě pokud budete mít zapnutou GPS a další funkce, výdrž půjde dolů.

Na český trh hodinky vstoupí hodinky v půlce října. První budou k dispozici pánské hodinky o velikosti 46 mm, za které si výrobce řekne přibližně 6 tisíc korun. Na trh přijde také dámská verze se 42mm ciferníkem a to za cenu 5 500 korun. Dámy si však budou muset počkat, jelikož přijdou na trh až o měsíc později. Na výběr dostaneme z variant, které Huawei ukázal na své prezentaci, tedy Sport edice, Classic edice a Elegant edice.

Co říkáte na hodinky Watch GT 2, které právě Huawei představil?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)