Do Huawei Watch GT 2 míří zámek displeje a další vylepšení

Huawei Watch GT 2 aktualizace 11.0.14.53

Společnost Huawei postupně vypouští do svých chytrých hodinek Watch GT 2 novou aktualizaci s označením 11.0.14.53. Upravený firmware přitom uživatelům přinese nejedno významné vylepšení. Jedním z nich je například přítomnost zámku, jehož odemčení může být vyžadováno před další interakcí s displejem. Zatím se píše o PINu, ale možná časem přibude i gesto. Sportovci by mohli ocenit nové zóny tempa pro běhání a zejména možnost propojení se sportovním vybavením jiných značek. Pro cvičení půjde nově nastavit také speciální Always-On-Display režim.

Radost budou mít i uživatelky, které si rády v hodinkách evidují menstruační cyklus. Tato funkce dostála také několika změn. Aktualizace na verzi 11.0.14.53 je v tuto chvíli dostupná pro pár stovek čínských uživatelů, kteří jsou u Huawei zařazeni do beta testování. Následné veřejné vydání by ale nemělo dlouho trvat. S updatem na tento firmware současně souvisí přechod na novou verzi aplikace Zdraví s označením 1.0.13.26.

Které další funkce vám ve Watch GT 2 ještě chybí?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)