Huawei Watch GT 2 teď poznají třeba i fáze měsíce nebo odliv

Huawei Watch GT 2 aktualizace 1.0.12.58

Společnost Huawei posílá do svých velmi populárních chytrých hodinek z řady Watch GT 2 novou aktualizaci. Nový firmware s označením 1.0.12.58, momentálně odesílaný uživatelům v Číně, nahrazuje dvě zatím nejrozšířenější starší verze. V porovnání s variantou 1.0.12.20 jen opravuje pár menších chyb a mírně zlepšuje výdrž. Oproti dřívější 1.0.11.64 je však soupis novinek mnohem zajímavější. Pro majitele iPhonů je novinkou větší nabídka volitelných ciferníků. Další položky jsou už pak společné pro iOS i Android.

Huawei Watch GT 2 aktualizace fáze měsíce odliv příliv západ východ

Aplikace Počasí nově nabídne informace například o východu či západu Slunce a také přílivu a odlivu. Stejná karta dokáže zobrazit i fáze měsíce. Tlakový výškoměr poskytne uživatelům nová varování spojená s povětrnostními podmínkami. Sportovní režim pro eliptický trenažer pak například zvládne udávat kadenci. Přítomnost aktualizace na verzi 1.0.12.58 si můžete zkontrolovat v aplikaci Zdraví. Lze tak učinit na kartě konkrétního zařízení pod položkou Aktualizace. Řada hodinek Huawei Watch GT 2 by se prý nicméně měla brzy oficiálně zařadit na seznam přístrojů na možný přechod na nový HarmonyOS.

Máte Watch GT 2 hodinky? Co vám v nich ještě chybí?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)